Galen - rehabilitacja rekreacja i profilaktyka

Prezentacje multimedialne

filmZALECENIA DO DOMU

kwadracik Profilaktyka problemów odkręgosłupowych /5,1 MB/

kwadracik Prezentacja - Kręgosłup a sport /3,5 MB/

kwadracik Prezentacja - Podsumowanie
/3,1 MB/Dokumenty do pobrania

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ W RAMACH PROGRAMU "Profilaktyka Problemów Odkręgosłupowych"

Zgoda RODZICA

Aktualności

PROFILAKTYKA PROBLEMÓW ODKRĘGOSŁUPOWYCH

Program autorski I.iJ.Bienkiewicz z firmy "GALEN" realizowany w szkołach na terenie gminy Milicz. Program finansowany przez Urząd Miejski w Miliczu.

kręgosłup

W 2015 ROKU Zapraszamy rodziców, opiekunów dzieci i uczniów z w/w szkół do współpracy w ramach tego programu. Obecne działania są kontynuacją kroków podjętych w latach 2005-2013 . Mamy nadzieję, że ocena postawy ciała, zalecenia do domu, badanie ortopedyczne , konsultacje fizjoterapeutyczne, pogadanki z zakładkami , ankieta elektroniczna przed i po pogadankach, ćwiczenia korygujące dysfunkcje narządu ruchu tzw. ,,suche”,a także nowość -ćwiczenia w wodzie oraz konkurs plastyczny , przyczynią się do wzrostu świadomości używania kręgosłupa w czynnościach dnia codziennego. Informacje na stronie internetowej www.galenmilicz.pl oprócz opisu działań bieżących, będą doskonałą formą przeciwdziałania przeciążeniom narządu ruchu dla dorosłych – baner pionowy PRYWATNIE- i zakładka – AUTOMOBILIZACJE oraz KARTA KINEZIOLOGICZNA.
Sednem programu jest jego cykliczność i dlatego rozprowadzane muszą być co roku pisma o wyrażenie zgody na ponowne sprawdzenie sylwetek dzieci. Prosimy o zgłaszanie się na zajęcia według zamieszczonego harmonogramu.

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE

Zdjęcia z Programu

program program program program program program program program program program program program program