Galen - rehabilitacja rekreacja i profilaktyka

Prezentacje multimedialne

filmZALECENIA DO DOMU

kwadracik Profilaktyka problemów odkręgosłupowych /5,1 MB/

kwadracik Prezentacja - Kręgosłup a sport /3,5 MB/

kwadracik Prezentacja - Podsumowanie
/3,1 MB/Dokumenty do pobrania

HARMONOGRAM 2017

Zgoda RODZICA

FIRMY


Gadżety reklamowe związane z tematem w fizjoterapii to najczęściej kalendarze,  kubki do picia, długopisy i różnego rodzaju notesy. Do droższych upominków reklamowych wręczanych specjalistom od rehabilitacji  zaliczyć możemy zegary, pamięci USB, odzież i buty firmowe. Skuteczność reklamy wśród tej grupy zawodowej  uznać możemy za wysoką, ze względu na częsty i długi kontakt z pacjentami, którzy zainteresowani mogą być daną grupę produktów i usług.

Bardzo dużym zagrożeniem dla kręgosłupa są wycieczki i związane z tym wielogodzinne podróże organizowane przez licencjonowane biura turystyczne. Świadomość tego problemu jest coraz większa i dlatego autokary są coraz nowocześniejsze i coraz bardziej wygodne. Tylko takie pojazdy wynajmuje dla swoich wycieczek biuro podróży Arko-Travel z Wrocławia http://www.arko-travel.pl/. Spędzając dobę lub nawet dwie w takim autokarze mamy gwarancję usług z najwyższej półki, a czas biegnie szybko i bez zbędnego dyskomfortu pleców. Planuję wyjazd do Bułgarii, a że nie mogę latać samolotem ze względów zdrowotnych, to możliwość podróżowania autobusem najwyższej klasy miała dla mnie decydującą rolę w wyborze tego konkretnego biura podróży.

Świetnym sposobem na wypoczynek i rehabilitację jest ruch na świeżym powietrzu. Wczasy spędzane w sposób aktywny mogą przynieść nam więcej radości niż wylegiwanie się całymi dniami na plaży. Z pewnością wycieczki piesze i rowerowe przysłużą się naszemu zdrowiu, a i nasza sylwetka na tym zyska, przez to będziemy sie lepiej czuć. Dom letniskowy "Gruszeczka" http://domgruszeczka.pl/ położony jest w Dolinie Baryczy, gdzie można spędzać całe dnie przy griilu, ale piękno tamtejszej przyrody mobilizuje nas do wyjścia poza ośrodek i zobaczenia czegoś ciekawego. Polecam każdemu to miejsce, kto lubi obcowanie z naturą i dba o własne zdrowie.

Jeśli chcesz poczytać artykuły bez składu i ładu, to zapraszam na blog http://jacek-hydraulik.blogspot.com/. Każdy temat jest tutaj możliwy i niczego nie można wykluczyć.

Obecnie fizjoterapeuta kształcony jest również, jako specjalista mogący pomóc osobom z nadwagą. Jest to odpowiedż na potrzeby rynku, gdzie otyłość staje się problemem społecznym. Fast-foody, batoniki i napoje zawierające ogromne ilości tłuszczu i cukru są głównym przyczynami tego stanu. Na szczęście edukacja zaczyna robić swoje i ludzie są coraz bardziej świadomi szkodliwości niektórych produktów. Także wśród kucharzy i cukierników następuje zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń. Jako jedna z najlepszych w tym temacie jest Cukiernia Yogi z Wilkszyna. Jej ciasta i torty zawierają minimalną ilość szkodliwego cukru, jednak dzięki stosowaniu naturalnych składników zachowana jest świeżość i wyśmienity smak.

Fizjoterapia i masaż oraz wypożyczalnia sprzętu inwalidzkiego to główne dziedziny pracy grupy specjalistów ze stolicy Dolnego Śląska. Firma Sanitas na stronie rehabilitacja Wrocław pomoże osobom po urazach ortopedycznych i udarach niedokrwiennych podczas zabiegów domowych lub w profesjonalnym gabinecie.

Agencja Detektywistyczna Storm oferuje grupy wsparcia osobom zdradzonym przez partnerów, które są w trakcie lub po rozwodzie. Pomoc prawna i psychologiczna to główne tematy rozmów podczas takich spotkań terapeutycznych. Prywatny detektyw Wrocław oferuje pomoc w identyfikacji osób, odzyskiwanie mienia, monitoring osób oraz doradztwo przy udowadnianiu zdrady i nieuczciwości zarówno najbliższych członków rodziny, jak i wspólników w interesach.